U Berounky.info U Berounky info

Kordélla design

Ráda bych Vám nabídla svou práci - šperky, popruhy, klíčenky, obojky, opasky a další. Vše vyráběné technikou tkaní na destičkách, tzv.karetkování. Veškeré tkanice jsou ručně tkané.
Jako archeoložka jsem se donedávna věnovala především tvorbou pro muzea a lidi zajívající se tzv. living history (oživenou historií), nicméně rozhodla jsem se vyrábět i pro širší veřejnost.
Technika karetkování je známá již od pravěku a využívána byla do současnosti. Honosné hedvábné tkané opasky nosily i královny. Z minulosti se dochovalo mnoho vzorů, ve své tvorbě se mnohdy uchyluji právě k nim a dávám jim možnost uplatnit se i v moderní době - takové šperky jsou součástí kolekce "Na vlně minulosti". Součástí takového šperku je i kartička s krátkým popiskem z jaké doby vzor je a kde se nalezl, včetně krátkého popisku o použité technice. Buďte blíž našim předkům :)

A pokud máte vlastní požadavek - ozvěte se. Ráda se domluvím na individuálním vzoru i výrobku. Popruh ke kabelce? Tkanice na svazování rukou na svadbě? Ozdobení šatů zdobnou tkanicí? Nic není problém :)
Dobřichovice +420724929239 ariadne.kordella@gmail.com Facebook

"Na vlně minulosti" - náramek Halštat 152

"Na vlně minulosti" - náramek Halštat 152

Tkaný náramek na mosazném podkladu v provedení tarostříbro. Ručně tkaný vzor je součástí kolekce "Na vlně minulosti" je inspirován nálezem z období 800-400 př.n.l. Součástí šperku je i kartička s krátkýmm popiskem o originálu vozru a něco málo o technice, jakou je zhotoven. Ideální jako originální dárek. Materiál je mosaz v provedení starostříbro, tkaná část je z bavlny. Velikost náramku: 70x1.5x10mm Velikost otvoru náramku: 66.5mm

Mosazný náramek propletenec

Mosazný náramek propletenec

Tkaný náramek na mosazném podkladu. Vzor propletence je ručně tkaný technikou tkaní na destičkách. Materiál je mosaz, tkaná část je z bavlny. Velikost náramku: 70x1.5x14mm Velikost otvoru náramku: 66.5mm

Na vlně minulosti - mosazný náramek Halštat 186

Na vlně minulosti - mosazný náramek Halštat 186

Tkaný náramek na mosazném podkladu. Ručně tkaný vzor je součástí kolekce "Na vlně minulosti" je inspirován nálezem z období 800-400 př.n.l. Součástí šperku je i kartička s krátkýmm popiskem o originálu vozru a něco málo o technice, jakou je zhotoven. Ideální jako originální dárek. Materiál je mosaz, tkaná část je z bavlny. Velikost náramku: 70x1.5x14mm Velikost otvoru náramku: 66.5mm

Popruh na kytaru

Popruh na kytaru

Ručně tkaný popruh na kytaru a nejen na ni. Materiál je bavlna, tkanice je podšita polypropylénovým popruhem. Spojovací díly a posuvníky jsou z kvalitního pevného kovu, koncovky ručně šité z kvalitní pevné a silné kůže. Šíře popruhu 5 cm, nastavitelné do délky až 160 cm V případě, že byste měli zájem o jiný vzor, délku či barevné provedení, napište. Toto zboží vyrábíme především na zakázku. Cena se může zvýšit či snížit - záleží na náročnost vzoru, délce. Cena lze snížit i tím, že tkanice nebude podšita popruhem - tkanice je velmi pevná sama o sobě, čili to není nutné.

Jak zakoupit

Přes objednávkový formulář.

Objednávka

Vyberte produkty výše do objednávky tlačítkem "Mám zájem".

přepočítat

Cena celkem: 0